ماشین های اداری

مجموعه دلتا فیکس با بهره‌مندی از پرسنلی مجرب، کارآزموده و با تکیه‌بر سال‌ها تجربه، خدماتی تخصصی و حرفه‌ای درزمینهٔ تعمیرات ماشین های اداری ارائه می‌دهد. تفاوتی ندارد دستگاه شما در کدام بخش دچار اختلال شده باشد. ما خرابی انواع ماشین های اداری را با دقت تمام بررسی می‌کنیم تا علت بروز مشکل را کشف کنیم. در قدم بعد با استفاده از تجهیزات پیشرفته اختلال پیش رو را برطرف می‌کنیم.

انواع مختلف ماشین های اداری همچون پرینتر، دستگاه فتوکپی، فکس، پروژکتور و اسکنر کارکردی حیاتی در مجموعه‌های اداری دارند. اختلال و ضعف در هر یک از این دستگاه‌ها موجب کاهش بازدهی کارکنان شده و زمان آن‌ها را تلف می‌کند. ازاین‌رو تعمیر فوری این قبیل دستگاه‌ها ضروری قلمداد می‌شود. ازآنجایی‌که ساختار هر یک از این تجهیزات متفاوت و حساس است، برای تعمیر آن نیاز به مهارت یک فرد متخصص خواهید داشت.

تعمیر دستگاه فتوکپی

یکی از مهم‌ترین ماشین های اداری، دستگاه فتوکپی است که به‌منظور تهیه یک رونوشت از نسخه‌های مختلف استفاده می‌شود. این دستگاه به‌طورمعمول استهلاک بالایی را تحمل می‌کند. برای اینکه بتوانید به‌طور مداوم و مستمر از این دستگاه استفاده کنید، نیاز به سرویس‌های دوره‌ای خواهید داشت. همچنین لازم است قطعات مختلف دستگاه‌ها را در صورت خرابی در اسرع وقت و تعویض و یا تعمیر کنید.

خرابی دستگاه کپی با علائمی همچون ایجاد خطوط و رگه‌های مشکی، چروک شدن صفحات، تشکیل لکه‌ها و نقاط اضافی بر روی کاغذ و یا مسدود شدن کاغذ در دستگاه نمایان می‌شود. برای هر یک از این ایرادات تعمیرات خاصی اعمال می‌شود. به‌طورمعمول دستگاه‌های فتوکپی از طریق شارژ کارتریج، عیب‌یابی سخت‌افزاری و یا نرم‌افزاری دستگاه فتوکپی و تعویض به‌موقع قطعات مستهلک‌شده تعمیر می‌شوند.

ماشین های اداری

تعمیر پرینتر

پرینتر دسته دیگری از ماشین های اداری است که همانند دستگاه کپی بسیار پرکاربرد و پرمصرف است. از پرینترهای رنگی یا سیاه‌وسفید علاوه بر محیط‌های اداری در منازل نیز استفاده می‌شود. عموم پرینترهای رومیزی، ایستاده و یا چندکاره از قطعات مصرفی تشکیل‌شده‌اند. ازاین‌رو پس از یک دوره مشخص نیاز به تعویض و یا تعمیر پیدا می‌کنند.

مواد مصرفی یک دستگاه پرینتر جوهر و تونر است که پس از اتمام نیاز به شارژ دارد. ازاین‌رو می‌توان نتیجه گرفت مصرف‌کنندگان پرینتر در حالت‌های مختلفی نیاز به دریافت خدمات تعمیر پرینتر دارند. در پرینترهایی که دچار نقص فنی شده‌اند، بازیابی و ترمیم کابل‌ها، بررسی اتصالات و قطعات سخت‌افزاری و تست محتوایی مؤثر عمل می‌کند.

ماشین های اداری

تعمیرات ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور نیز یکی از ماشین های اداری پرمصرف است که در برخی مجموعه‌های اداری به‌منظور نمایش تصاویر در ابعاد بزرگ به کار می‌رود. این دستگاه اداری تصاویر را از طریق گیرنده‌هایی همچون دوربین، لپ‌تاپ و یا کامپیوتر دریافت نموده و به کمک لامپ و لنز به‌کاررفته در ساختار خود بر روی یک پرده سفیدرنگ به نمایش درمی‌آورد. خرابی در ویدئو پروژکتور با علائمی همچون موارد زیر بروز می‌یابد.

 1. ویدئو پروژکتور روشن نمی‌شود.
 2. بیش‌ازحد گرم می‌شود.
 3. به شکل ناگهانی خاموش می‌شود.
 4. ورودی‌ها را نمی‌شناسد.
 5. بر روی تصاویر اثر گردوغبار احساس می‌شود.
 6. بدنه پروژکتور، لنز و لامپ در اثر آسیب‌های فیزیکی می‌شکند.

خرابی ویدئو پروژکتور از طریق تعمیر مشکلات منشور رنگ، رفع ایرادات مربوط به پاور ویدئو و پاور لامبلاست، تعمیر تراشه DMD و همچنین تعمیر و یا تعویض لنز و لامپ برطرف می‌شود.

ماشین های اداری

تعمیر اسکنر

اسکنر نیز در گروه ماشین های اداری قرار دارد و به‌منظور تهیه نسخه کامپیوتری از اسناد به کار می‌رود. اسکنرها انواع گوناگونی دارند و همین موضوع تعمیرات مربوط به آن را سخت و تخصصی ساخته است. تعمیر اسکنر در وهله اول با عیب‌یابی در لامپ اسکنر و بررسی مدارهای کنترل‌کننده آن آغاز می‌شود. در قدم بعد و پس از شناسایی منشأ خرابی، نحوه تعمیر و در صورت لزوم تعویض قطعات مشخص می‌شود.

تعمیر فکس

دستگاه فکس نوع دیگری از ماشین های اداری است که به جهت کاربرد مستمر در مجموعه‌های اداری، دائماً در معرض خرابی قرار دارد.

خرابی در دستگاه اسکنر با علائمی همچون عدم انتقال کاغذ به داخل دستگاه، عدم ارسال پیام، خرابی قطعات و تولید صدای ناهنجار بروز می‌یابد.

برای رفع این نوع ایرادات لازم است اجزای مختلف دستگاه اسکنر به شکل جزءبه‌جزء بررسی شوند تا پس از عیب‌یابی، مسیر تعمیر مشخص شود.

ماشین های اداری
برای کسب اطلاعات و دریافت خدمات مربوط به تعمیرات تلفن همراه از طریق شماره‌های زیر با متخصصین مجموعه ما در ارتباط باشید.
اطلاعات تماس:


 • تلفن: 44271401-021

 • تلفن: 44271402-021
 • واتساپ: 09351630557
 • تلفن همراه: 09120290557
 • آدرس: خیابان ستارخان، برق آلستوم، نبش خیابان صحرایی (روبروی آتش‌نشانی)، ساختمان جوانه، طبقه 3، واحد 1

درخواست سرویس