از طریق فرم زیر درخواست سرویس خود را برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در اولین فرصت با شما تماس بگیرند


درخواست سرویس

تلفن ثابت و بیسیم انواع بسیار گوناگونی دارند و با با برندهای مختلفی به بازار عرضه می شوند. برای رفع ایرادات و تعمیر تلفن ثابت و بیسیم، باید آن ها را به مراکز تعمیرات قابل اطمینان بسپارید. در نظر داشته باشید پروسه تعمیر می تواند زمان بر باشد. چرا که نبود قطعات لازم و پایان یافتن زمان گارانتی می تواند پروسه تعمیر را طولانی تر کند. لازم است تا در صورت خرابی، درخواست تعمیر تلفن ثابت و بیسیم را بدهید تا اقدامات لازم صورت بگیرد. در نظر داشته باشید که خودتان بایستی دستگاه را به تعمیرگاه ببرید. پس از آن نیز بایستی از پروسه تعمیر و پایان آن اطلاع کسب کنید و آن را به خانه بازگردانید. همچنین می توانید از سامانه اعزام بخواهید تا به محل شما بیاید. در این سامانه، هزینه تعمیرات مشخص شده است. پیش از اینکه تعمیر کار، به محل بیاید لازم است تا در سایت مربوطه درخواست خود را ثبت نمایید. پیش از فرستادن تعمیر کار، هزینه تعمیر توسط متخصصان این سامانه به شما گفته می شود. در صورتی که وسایل شما به بهترین تجهیزات نیاز داشته باشند این کار برای شما صورت می گیرد. همچنین دستگاه بعد از تعمیر تست می شود. سپس بعد از اطمینان یافتن از سالم بودن به شما تحویل داده می شود. تمامی خدمات تعمیر داری یک ماه گارانتی هستند.

درخواست تعمیر تبلت یکی دیگر از درخواست های مراجعان است. امکان دارد دستگاه شما به مشکل نرم افزاری برخورده باشد. تمامی مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری تبلت قابل حل است. برای مثال ممکن تبلت شما نیاز داشته باشد که صفحه نمایش آن عوض شود. به هر حال هزینه تعمیرات با توجه به نوع خرابی مختلف است. ممکن است شما نیاز داشته باشید تا درخواست تعمیر لوازم آرایش برقی دهید. چرا که وسایلی از این قبیل نیز ممکن است پس از مدتی استفاده خراب شوند. این وسایل نیاز دارند تا تعمیرات به بهترین نحو ممکن برای آن ها صورت بگیرد. درخواست تعمیر موبایل نیز از جمله مواردی هست که شما و بیشتر افراد در طول دوران استفاده با آن مواجه خواهید شد.

سشوار، اپی لیدی و غیره در این دسته قرار می گیرند. بسیاری از این لوازم هستند که بعد از تعمیرات کاملا کیفیت اولیه خود را باز می یابند. اما برای وصول به چنین نتیجه ای لازم است تا به مراکز معتبر مراجعه نمایید. چنان چه به مراکز غیر معتبر مراجعه کنید می تواند مشکلات زیادی برای دستگاه شما به وجود آورند. از دیگر درخواست های تعمیر، درخواست تعمیر ساعت هوشمند است. از مهمترین دلایلی که می توان برشمرد، این است که ممکن است باتری به طور کامل تمام شده باشد. بنابراین لازم است تا ابتدا ساعت را به شارژ وصل نمایید و ببینید که دستگاه شارژ می شود یا نه. در صورتی که دستگاه شارژ نمی شود لازم است تا شارژ را تعویض کنید. سپس اطمینان حاصل کنید که مشکل از شارژ نیست. از علل دیگری که می توان برای روشن نشدن ساعت هوشمند نام برد، هنگ کردن آن است. برای برطرف ساختن این مشکل لازم است تا دستگاه مجددا راه اندازی شود.

تعمیر انواع رایانه و لپ تاپ

درخواست تعمیر لوازم صوتی تصویری نیز از دیگر خدماتی است که مراجعان بسیاری دارد. فرقی نمی کند که دستگاه های شما از چه برندی است. مرکز تعمیرات همه نوع سرویس را برای تعمیر دستگاه صوتی تصویری انجام می دهد. مثلا ممکن است تلویزیون شما خراب باشد یا اسپیکر خانگی شما دچار مشکل شده باشد. در بیشتر موارد امکان تعمیرات و رفع نقایص این دستگاه ها امکان پذیر است. درخواست تعمیر انواع رایانه و لپ تاپ نیز مراجعان زیادی دارد. این دستگاه ها می توانند از بسیاری جهات دچار خرابی شوند. بخش های سخت افزاری و نرم افزاری همگی نیاز به متخصص دارند تا بهترین خدمات جهت تعمیرات صورت بگیرد. درخواست تعمیر ماشین های اداری از دیگر درخواست های مراجعین است. از بین ماشین های گوناگونی که در دفاتر اداری موجود است می توان به اسکنر، پلاتر و فکس اشاره نمود. همچنین دستگاه فتوکپی، پرینتر، ساعت حضور و غیاب، کاغذ خرد کن نیز از دیگر موارد این امر است. هر کدام از این دستگاه ها ممکن است در صورت استفاده در طولانی مدت نیاز به تعمیرات پیدا کنند. بنابراین نیاز است تا کار تعمیر این دستگاه ها را تنها به متخصصان این امر بسپارید. درخواست تعمیر کنسول بازی نیز از دیگر درخواست های مراجعین است. کنسول های بازی نیز مانند پلی استیشن، ایکس باکس و غیره نیز  در صورت خرابی نیاز به تعمیر تخصصی دارند.

سخن آخر

 تعمیرات دستگاه ها بخشی از زندگی روزمره هر فردی است. در صورت خرابی دستگاه های مورد استفاده لازم است تا به مراکز معتبر مراجعه نمود.