سوالات متداول

تعمیر گوشی چقدر زمان می‌برد؟

بسته به نوع ایراد حادث شده روی دستگاه زمان متغیر میباشد. اصول کاری مجموعه ی دلتافیکس بر پایه ی مشتری مداری بوده لذا تعمیر گوشی های موبایل و تبلت در کمترین زمان ممکن صورت میگیرد، حتی در بسیاری از موارد ایرادات بصورت حضوری رفع میگردند.

به کدامیک از مراکز تعمیر موبایل اعتماد کنیم؟

بسیاری از کاربران در تشخیص مراکز معتبربرای مراجعه و گرفتن خدمات دچار سردرگمی هستند. لذا  برای انتخاب مرکز معتبر ابتدا باید به مجوز های لازم و همچنین احراز صلاحیت فنی تعمیرکاران آن مرکز ،  از دستگاه های ذیصلاح دقت داشته باشید. دلتافیکس با دارا بودن مجوز و مدارک معتبر در زمینه ی فنی در خدمت عموم میباشد. همچنین در مجموعه ی دلتافیکس با رعایت اصل مشتری مداری، تمامی خدمات ارایه شده دارای گارانتی پس از تعمیر میباشند.

مراحل عیب یابی و تعمیرات به چه صورت انجام می شود؟

متخصصین و کارشناسان ما در مجموعه ی دلتافیکس با مهارت بالا و تجربه ی زیاد و هم چنین با استفاده از ابزار و تکنولوژی روز دنیا قبل از هرگونه تعمیر اقدام به عیب یابی دستگاه نموده و پس از عیب یابی عیوب دستگاه را به اطلاع مشتری میرسانند. بدیهیست کلیه ی هزینه های مشاوره و عیب یابی در دلتا فیکس رایگان میباشد.

هزینه ی تعمیر گوشی یا تبلت به چه صورت میباشد؟

مجموعه ی دلتا فیکس در راستای مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری قبل از هرگونه تعمیر و پس از مشخص شدن ایراد دستگاه هزینه ی تعمیر دسستگاه را به مشتری اعلام میکند. هم چنین میتوانید با تماس با مجموعه ی دلتافیکس از هزینه ی قطعات و خدمات ما اطلاع کسب نمایید.

آیا تعمیرات صورت گرفته دارای گارانتی میباشد؟

تمامی خدمات صورت گرفته در مجموعه ی دلتافیکس از تاریخ تحویل به مشتری دارای گارانتی معتبر میباشد . هم چنین مجموعه ی دلتافیکس مدعی استفاده از قطعات اصلی و اورجینال در تعمیر دستگاه های شما میباشد.

آیا قطعات تعویض شده اصلی و اورجینال میباشند؟

مجموعه ی دلتافیکس با سابقه ی درخشان در زمینه ی تامین قطعات اصلی و اورجینال به تمام مشتریان خود تضمین استفاده از قطعات اصلی را میدهد.

علت دیر شارژ شدن گوشی موبایل چیست؟

ایتدا باید از سلامت کابل یا اداپتور خود مطمئن شوید. نرم افزار های مخرب را شناسایی و حذف نمایید. این ایراد چنانچه نرم افزاری نباشد و با ریست فکتوری رفع نشود میتواند سخت افزاری بوده و از خرابی باطری یا مدار شارژ باشد. کارشناسان دلتافیکس در کمترین زمان ممکن برای شما عیب یابی و تعمیر میکنند.

چرا گوشی آیفون آنتن ندارد؟

مشکل نداشتن آنتن در آیفون گاها میتواند نرم افزاری باشد با رفتن به مسیر زیر میتوانید بخش شبکه را ریست و رفع عیب نمایید

SETTING > GENERAL > RESET > RESET NETWORK
درصورتیکه ایراد برطرف نشود ایراد سخت افزاری بوده و غالبا از بیس باید یا مدار آنتن میباشد که با مراجعه به دلتافیکس در کمترین زمان ایراد برطرف میگردد.

چرا گوشی موبایل داغ میکند؟

این سوالی است که اکثر کاربران موبایل را به خودش مشغول کرده است

برای رفع این مشکل گوشی و برنامه های جانبی را به روز رسانی کنید ، از سلامت باطری مطمئن شوید. گوشی را ریست تنظیمات کنید و در صورت عدم رفع مشکل ، این ایراد را جدی گرفته و به مراکز معتبر مراجعه نمایید.

علت تار شدن دوربین موبایل چیست؟

اکثرا گوشی های موبایل در اثر ضربه خوردن در قسمت دوربین دچار مشکل شده به این صورت که دوربین توانایی فوکوس کردن نداشته و تصویر را تار نشان میدهد. غالبا با تعویض دوربین مشکل رفع میگردد. دلتافیکس با در اختیار داشتن دوربین های اورجینال و با گارانتی در کمترین زمان ممکن دستگاه شما را رفع عیب میکند.

علت جدا شدن ال سی دی از قاب موبایل چیست؟

این ایراد شایعی است که اکثر کاربران موبایل از آن شکایت دارند. ال سی دی گوشی های موبایل در اثر استفاده از مواد ضدعفونی کننده یا گرم شدن بیش از حد ، خاصیت چسبندگی خود را از دست داده و از فریم جدا میشوند. در این مواقع باید هرچه زودتر به افراد متخصص مراجعه کنید تا از آسیب دیدن ال سی دی گوشی جلوگیری کنید