تهران، ستارخان، برق آلستوم، جنب خیابان صحرایی ( روبروی اتش نشانی )، ساختمان جوانه، طبقه ۵، واحد ۶

برچسب ها
تعمیرات موبایل سونی

تعمیرات موبایل سونی و علت هنگ کردن صفحه نمایش سونی

یکی از مهمترین مواردی که در تعمیر اغلب گوشی‌های هوشمند از جمله تعمیرات موبایل سونی مورد بررسی قرار می‌گیرد علت هنگ کردن صفحه نمایش گوشی‌های سونی است‌. اگر چه برند سونی جزو معتبرترین شرکت های تولیدی گوشی در جهان می‌باشد.

ولی گاهی اوقات کاربران گوشی‌های سونی با این قبیل مشکلات روبه‌رو خواهند بود که قطعاً با مراجعه به نمایندگی موبایل سونی می‌توان در اسرع وقت هنگ کردن گوشی خود را برطرف کنید.‌

تعمیرات موبایل سونی به دلیل هنگ کردن گوشی

روزانه کاربران فراوانی با مسئله هنگ کردن گوشی نیز روبه‌رو می‌شوند‌. به همین دلیل همیشه به دنبال راهکارهای مناسبی هستند که به تنهایی این مشکل را برطرف کنند. چرا که هنگ کردن می‌تواند باعث نارضایتی افراد از عملکرد سریع دستگاه شود. از این رو ما در این مطلب چند راهکار مناسب را برای رفع هنگ کردن گوشی به شما معرفی می‌کنیم.

تعمیرات موبایل سونی; حذف نرم افزارهای سنگین

از آنجایی که نرم افزارهای سنگین می‌توانند وارد پردازنده گوشی شده و به حافظه داخلی دستگاه لطمه وارد کنند.

همچنین احتمال ویروسی شدن گوشی شما وجود دارد، پس بهتر است نرم افزارهای سنگین را نصب نکنید و تا حد ممکن از بالا بردن حجم گوشی جلوگیری نمایید.‌

قطعاً شما با مراجعه به مراکز تعمیرات موبایل سونی می‌توانید نرم افزارهای سنگین گوشی خود را به راحتی حذف کنید.

هنگ کردن گوشی سونی بدلیل کم بودن RAM

تعمیرات موبایل سونی به دلیل هنگ کردن گوشی

یکی از علت‌های مهمی که باعث هنگ کردن گوشی‌های سونی می‌شود پایین بودن حجم رم در این نوع دستگاه‌ها است.

البته این اختلال بیشتر در نسخه‌های قدیمی برند سونی دیده می‌شود‌. شرکت سونی در تلاش است تا این ضعف را در نسخه‌های جدید از بین ببرد. قطعاً شما به عنوان یکی از کاربران گوشی‌های هوشمند سونی می‌دانید که ناتوانی و کم حجم بودن واحد پردازش این مدل گوشی‌ها باعث شده است تا گوشی‌های هوشمند قابلیت انجام پردازش‌های پیچیده را نداشته باشند.

در نتیجه گوشی‌های سونی با هنگ کردن از پشتیبانی چند کار با یکدیگر خودداری می‌کنند.

پس اگر کاری کنید که موجب پر شدن حافظه رم شوید قطعاً دیر یا زود باید به مراکز تعمیرات موبایل سونی سری بزنید.

آپدیت کردن سیستم عامل گوشی

از آنجایی که مدام نرم افزارهای جدیدی به دنیای مجازی وارد می‌شود.

بنابراین لازم است تا جهت جلوگیری از هنگ کردن گوشی خود سیستم عامل موبایلتان را به روز رسانی کنید. چرا که نرم افزارهای اندروید که در گوشی‌های سونی قابل نصب هستند بیشتر از نرم افزارهای IOS دچار هنگ شدن و فرسوده شدن می‌شوند‌.

پس با به روز رسانی کردن نرم افزارهای اندروید آن‌ها را از هنگ کردن نجات دهید.

اگر می‌خواهید از آخرین نسخه سیستم عامل های اندروید استفاده کنید با شما پیشنهاد می‌دهیم با مراکز تعمیرات موبایل سونی مراجعه کنید.‌

از سخت افزارهای قدیمی استفاده نکنید

تعمیرات موبایل سونی به دلیل هنگ کردن گوشی

شاید بیشتر کاربران از این موضوع اطلاع نداشته باشند. ولی حقیقت این است که هر کدام از مدل گوشی‌های قدیمی و جدید از نظر گرافیک و واحدهای پردازنده با یکدیگر تفاوت دارند. اما متأسفانه برخی از مراکز تعمیرات موبایل سونی در هنگام رفع برخی مشکلات سخت افزاری برایشان اصلاً مهم نیست که از چه نوع سخت افزاری در گوشی‌های جدید استفاده کنند.

در چنین حالتی سخت افزارهای قدیمی بر روی عملکرد گوشی‌های جدید تأثیر منفی خواهند داشت. همچنین باعث هنگ شدن گوشی‌های نسل جدید می‌شوند. از این رو در زمان خرید گوشی‌های سونی و یا انتخاب مراکز تعمیرات موبایل سونی سعی کنید از مراکز رسمی سونی به عنوان نمایندگی موبایل سونی کمک بخواهید.

اپلیکیشن Coogle Playe Store نصب کنید

یکی دیگر از راهکارهای مهمی که برای جلوگیری از هنگ کردن گوشی‌های اندروید مانند دستگاه‌های سونی وجود دارد.

همچنین شما را از مراجعه به مراکز تعمیرات موبایل سونی بی‌نیاز می‌کند. نصب نرم افزارهای مطمئن از Google Play Store است.

البته قبل از نصب این نوع نرم افزارها از ویروسی نبودن آن‌ها مطمئن شوید. خوب است بدانید که در گوگل پلی استور نرم افزارهای رایگان هم وجود دارد.

تعمیرات موبایل سونی; آنتی ویروس نصب کنید

اگر چه نصب آنتی ویروس بر روی گوشی‌های اندرویدی مثل گوشی‌های سونی کاملاً اختیاری است. اما همیشه وجود یک آنتی ویروس می‌تواند تا حدود زیادی از هنگ کردن گوشی‌های سونی جلوگیری کند.

آنتی ویروس‌های زیادی در گوگل پلی استور وجود دارد. با نصب آن‌ها شما از مراجعه به مراکز تعمیرات موبایل سونی بی‌نیاز می‌شوید.‌

سخن پایانی

نرم افزارهای گوشی خود را  آپدیت کنید تا با مشکل هنگ کردن گوشی‌های سونی و سایر گوشی‌های اندرویدی مواجه نشوید

البته در زمان خرید گوشی حتماً به جدید بودن سخت افزارهای موجود در گوشی توجه داشته باشید.

در زمان مراجعه به تعمیرات موبایل سونی سعی کنید نسبت به نصب قطعات سخت افزاری جدید بر روی گوشی خود حساسیت به خرج دهید. بهتر است در زمان انتخاب رم به دنبال رم هایی باشید که حافظه بالایی دارند. در نهایت اینکه با مراجعه به نمایندگی موبایل سونی می‌توانید با تهیه بهترین گوشی سونی نیز از هنگ کردن های مداوم در امان بمانید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.