تهران، ستارخان، برق آلستوم، جنب خیابان صحرایی ( روبروی اتش نشانی )، ساختمان جوانه، طبقه ۵، واحد ۶

تعویض باتری گوشی A52

بهترین مرکز تعمیرات موبایل و تعویض باتری گوشی A52

تعویض باتری گوشی A52 به راحتی امکان‌پذیر نیست و باید توسط فرد متخصص قاب پشت گوشی باز شده و باتری گوشی تعویض شود. از آنجایی که گوشی وسیله‌ی الکتریکی همراه است استفاده از آن نیازمند داشتن باتری است. نحوه و مدت استفاده از گوشی در طول عمر باتری مؤثر است. اگر باتری گوشی شما دچار نقص شده و می‌خواهید آن را تعویض کنید بهتر است که این مطلب را مطالعه نمایید. زیرا تعویض باتری گوشی ا 52 مانند گوشی‌های قدیمی نیست و داشتن اطلاعات کافی به شدت کمک می‌کند که بهترین باتری با بهترین کارایی را انتخاب کنید.

مشخصات باتری گوشی A52

این نوع باتری دارای ظرفیت 4500 میلی آمپر می‌باشد. باتری گوشی A52 از نوع لیتیومم پلیمر جدا نشدنی می‌باشد که در صورت خراب شدن و نیاز به تعویض باتری گوشی A52 باید گوشی را به مراکز معتبر برد و توسط فرد متخصص این کار انجام شود. این باتری در مدت 30 دقیقه 50 درصد شارژ می‌شود و باید با شارژر 25 واتی شارژ شود. در صورت شارژ کامل باتری می‌توان 36 ساعت و 40 دقیقه مکالمه کرد. در هنگام وبگردی، باتری مدت زمان 14 ساعت و 37 دقیقه را پشتیبانی می‌کند. پس هر کدام از علائم کم کاری باتری نشان دهنده زمان تعویض باتری گوشی ا 52 می‌باشد.

خصوصیات باتری‌های لیتیوم پلیمری

خصوصیات باتری‌های لیتیوم پلیمری

با پیشرفت علم و تکنولوژی باتری‌های گوشی هم دچار تغییر شد و نوع بهتر از آن تولید و به بازار عرضه گردید. این تکنولوژی جدید شامل باتری‌های لیتیوم یونی و لیتیوم پلیمری است. باتری‌های لیتیوم پلیمری بسیار ایمن‌تر از باتری‌های لیتیوم یونی هستند و زن کم‌تر هم دارند. در پاتری های لیتیوم پلیمری مدت زمان نگهداری انرژی به مراتب بیشتر است. باتری گوشی A52 که از این نوع است تمامی این قابلیت‌ها را دارد. ولی در صورتی که نیاز به تعویض باتری گوشی A52 باشد باید از افراد که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرید. برای این کار شما می‌توانید با کارشناسان ما در وبسایت دلتا فیکس ارتباط بگیرید. در واقع ما به عنوان بهترین مرکز تعمیر موبایل تهران در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت تعمیر موبایل شما را انجام می‌دهیم.

نکات مهم درباره باتری لیتیومی

با توجه به این که تاریخ تولید و زمان ماندگاری این باتری‌ها در انبار بسیار اهمیت دارد مهم ترین نکته هنگام خرید توجه به تاریخ تولید آن می‌باشد. همچنین باید به مدت زمانی که باتری در انبار بدون شارژ و تخلیه مانده است هم دقت شود. از این رو خرید این گونه از باتری‌ها اهمیت خاصی دارد که بهتر است برای مشاوره و خرید بهتر به مراکز معتبر مراجعه کنید.

علائم خرابی و زمان تعویض باتری گوشی A52

امروزه گوشی‌های هوشمند جزء جدایی‌ناپذیر از زندگی‌ها شده‌اند. معمولاً هر گوشی نوعی خاص از باتری دارد. که در صورت خرابی علائم خاصی در گوشی بروز می‌کند. یکی از علائمی که نشان دهنده خرابی باتری گوشی است این است که بدون هیچ هشدار یا صدایی خاموش شود. دومین علامت خراب باتری این است که فقط در زمان اتصال به شارژر گوشی روشن باشد. بعد از شارژ شدن گوشی بعد از مدت کمی خاموش شود دیگر علامت خرابی باتری است. بدنه گوشی بیش از حد داغ شود. اگر یکی از نشانه‌های بالا در باتری گوشی مشاهده شد بیانگر این است که باید باتری گوشی تعویض شود. برای تعویض باتری گوشی A52 نیاز به فرد متخصص است. با این حال ما به عنوان نمایندگی تعمیر گوشی تهران با کمک افراد مجرب و امکانات پیشرفته می‌توانیم بهترین خدمات برای تعمیر موبایل در اختیار شما قرار بدهیم.

خرید باتری اصل گوشی A52

خرید باتری اصل گوشی A52

باتری گوشی از مهم ترین قطعات گوشی به حساب می‌آید که بعد از مدتی استفاده کارایی خود را از دست می‌دهد و نیاز به تعویض دارد. با توجه به این که در بازار باتری گوشی تقلبی به وفور یافت می‌شود. بنابراین اگر هنگام خرید باتری گوشی دقت نکنید و باتری تقلبی بخرید ممکن است سبب انفجار و درست کار نکردن گوشی بشود. مهم ترین نکته در هنگام تهیه و تعویض باتری ا 52 می‌توانید مراجعه به مراکز معتبر است. یکی از این مراکز معتبر وبسایت دلتا فیکس می‌باشد که شما می‌توانید انواع باتری اصل را این وبسایت با ضمانت و قیمت مناسب تهیه نمایید.

نحوه تشخیص باتری اصل گوشی A52

باتری گوشی‌های سامسونگ به دلیل این که بسیار پرفروش هستند نوع تقلبی آن نیز بسیار تولید شده است. باتری اصلی گوشی‌های سامسونگ دارای مشخصه‌های خاصی است که کاربر با توجه به این مشخصات می‌تواند به راحتی باتری اصل را از تقلبی تشخیص دهد. اولین تفاوت باتری اصل با تقلبی نوع نوشته روی باتری می‌باشد که در باتری‌های اورجینال به صورت انگلیسی و در باتری‌های تقلبی به صورت چینی درج شده است.

در باتری‌های اصل کانکتورها حالت فرورفته‌اند و از جای خود بیرون زده نیستند ولی در باتری تقلبی به صورت منحنی و بیرون زده هستند. در باتری‌های اورجینال وزن باتری از باتری تقلبی کمی بیشتر است. همچنین بسته‌بندی باتری‌های اورجینال بسیار باکیفیت تر از نوع تقلبی آن است. اگر قصد تعویض باتری گوشی A52 دارید بهترین گزینه برای خرید باتری اصل گوشی A52 وبسایت دلتا فیکس می‌باشد.

دلایل خرابی باتری گوشی A52

مهم‌ترین علتی که باعث خرابی باتری گوشی می‌شود شارژ نامناسب گوشی همراه است. قرار دادن گوشی در دماهای خیلی کم و یا زیاد باعث خراب شدن باتری گوشی می‌گردد. همچنین استفاده از شارژر و کابل‌های متفرقه که مختص خود گوشی نیست سبب آسیب رساندن به گوشی می‌شود. علاوه بر این در صورت استفاده بیش از حد از گوشی دمای گوشی را بالا برده که این کار سبب مشکل جدی در باتری می‌شود.

پس سعی کنید که زمان استفاده از گوشی را مدیرت نمایید. استفاده از گوشی در زمان اتصال به شارژر نیز سبب خرابی باتری می‌گردد. زیاد بودن نور صفحه نمایشگر از دیگر عوامل کاهش عمر باتری است. اگر به هر دلیل باتری گوشی شما آسیب دید و نیاز به تعمیر و تعویض باتری ا 52 داشتید ما در مرکز تخصصی تعمیر گوشی تهران بهترین خدمات را در کنار انواع باتری اورجینال به شما ارائه می‌دهیم.

تأثیرات خرابی باتری بر بخش‌های مختلف گوشی

تأثیرات خرابی باتری بر بخش‌های مختلف گوشی

باتری‌های لیتیومی که نسل جدید باتری گوشی همراه است معمولاً 2 تا سه سال عمر می‌کنند. عوامل متعددی می‌تواند در تسریع فرآیند خرابی گوشی همراه نقش داشته باشد. از آن جایی که باتری گوشی مهم ترین قطعه در گوشی به شمار می‌رود هر گونه اختلال در آن بر روی کیفیت سایر بخش‌های گوشی نیز تأثیر خواهد داشت. اولین مشکلی که خرابی باتری ایجاد می‌کند سرعت پردازش در کوشی به شدت کاهش خواهد یافت.

همچنین در زمان خرابی باتری گوشی همراه بیشتر نیاز به شارژر خواهد بود و این امر موجب استفاده بیش از حد از شارژر خواهد شد. از دیگر مشکلات خرابی باتری داغ شدن بیش از حد گوشی است که این امر نیز سبب از کار افتادن لمس گوشی می‌شود. همچنین اگر تعویض باتری خراب زود انجام نشود سبب تورم آن می‌شود که به بخش بیشتری از گوشی آسیب جدی وارد می‌شود. تعویض باتری گوشی A52 سبب حفظ کیفیت گوشی نیز خواهد شد.

نکاتی برای نگهداری بهتر باتری گوشی A52

با توجه به این که عمر مفید این باتری‌ها 2 الی 3 سال است اما برای این که این قطعه زودتر دچار آسیب نشود بهتر است که در نگهداری از آن بیشتر دقت کنید. در این راستا متداول ترین کاری که باید انجام دهیم این است که نگذارید باتری به صورت کامل خالی شود و در هنگام شارژ کردن هم از شارژ 100% آن خودداری کنیم. بهترین راه شارژ کردن گوشی این است که در طول روز آن را به شارژ بزنید و از زدن گوشی به شارژ به مدت طولانی یعنی شب تا صبح پرهیز کنید.

بهتر است که برای شارژ این نوع از باتری از شارژر سریع استفاده نکنید. از گوشی به مدت معینی استفاده کنید چرا که استفاده زیاد باعث تخریب باتری گوشی خواهد شد. تعویض باتری گوشی ا 52 به دلیل اینکه کار سختی است و نیازمند تخصص می‌باشد. پس بهتر است که مراقبت کامل از آن به عمل آید تا عمر مفید خود را بکند.

نکات اساسی جهت افزایش طول عمر باطری گوشی

نکات اساسی جهت افزایش طول عمر باطری گوشی

حال که فهمیدید که خرابی باتری گوشی ممکن است که صدمات زیادی به گوشی همراه وارد کند. در اینجا نکاتی بیان می‌شود که با عمل به آن‌ها می‌توانید سبب افزایش طول عمر باتری گوشی همراه خود شوید و تعویض باتری گوشی ا 52 را به تعویق اندازید. این نکات عبارت‌اند از:

  • قرار دادن گوشی در مکان هایی با دمای مناسب (نه خیلی بالا و نه خیلی پایین)
  • نصب نکردن برنامه های بدون مصرف و مخرب بر روی گوشی
  • استفاده نکردن گوشی هنگامی که به شارژر متصل است
  • قرار دادن گوشی هنگان شارژ شدن روی سطحی خنک
  • دوری از شارژ کردن طولانی مدت گوشی

بهترین روش شارژ کردن باتری گوشی A52

برای این که باتری گوشی شما عمر طولانی تری داشته باشد و زمان تعویض باتری گوشی ا 52 دیرتر شود، بهتر است از ماژول های کنترل شارژ برای شارژ کردن این گوشی‌ها استفاده شود. این نوع از باتری‌ها بسیار مستعد به آتش گرفتن هستند. از این رو باید حتماً از ماژول شارژر استفاده کرد. همچنین باید دقت کنید که این نوع از باتری‌ها برای مدت طولانی بدون شارژ باقی نماند زیرا باعث تخریب باتری می‌شود. در نتیجه بهترین زمان تعویض باتری A52 به محض دریافت علائم خرابی باتری می‌باشد چرا که به سایر قسمت های گوشی همراه آسیب وارد نشود.

سخن پایانی

به دلیل اینکه باتری گوشی از مهم ترین قطعات گوشی است در صورت بروز علائم خرابی باید به سرعت تعویض شود. با توجه به تعویض باتری گوشی ا 52 آن کار هر کسی نیست و نیاز به مهارت خاصی دارد. تعمیر گوشی و تعویض باتری گوشی A52 در مراکز معتبری چون نمایندگی تعمیر موبایل تهران دلتا فیکس با بهترین امکانات توسط افراد ماهر و باتجربه در کمترین زمان صورت می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *